Kahve falında üzerinde leke görmek

Kahve falında üzerinde leke görmek kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, yüzünde güller açacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine işaret eder.

Kahve falında üzerinde leke gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenin.

Kahve falında siyah leke görmek sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına, unvan sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında elinde leke görmek umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında alnında leke görmek geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kara leke görmek yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında lekeli gelinlik görmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, malının artmasını sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında lekeli pantolon görmek aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüz lekesi görmek yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında lekeli elbise giymek kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top