AnaSayfa / Genel / Kahve falında trafik kazasına şahit olmak

Kahve falında trafik kazasına şahit olmak

Kahve falında trafik kazasına şahit olmak o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, maddi durumunuzun düzeleceğine, uzun süre işsizlik çekeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine işarettir.

Kahve falında trafik kazasına şahit olmak gördüyseniz:

  • Çözülmesi gereken problemler veya sonuca bağlanması gereken konular olabilir.

Kahve falında trafik kazasına şahit olmak maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına inanılır.

Kahve falında araba kazasına şahit olmak sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, farklı şeyler deneyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir cinayete şahit olmak insanlarla karşı karşıya geleceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nikah şahidi olmak patron koltuğuna geçeceğine, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yalancı şahitlik yapmak sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüme şahit olmak aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şahit gösterilmek kısa zamanda çok yol alınacağına, eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına tabir olunur.

Kahve falında nikah şahidi görmek sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir