AnaSayfa / Genel / Kahve falında timsahla oynamak

Kahve falında timsahla oynamak

Kahve falında timsahla oynamak sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve falı kapatan kişinin çok mutlu olacağına, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine işaret eder.

Kahve falında timsahla oynamak gördüyseniz:

  • Belli konularda belli değişiklikler yapma gerekliliği kendini zorla hissettiriyor olabilir.

Kahve falında timsah ve oynamak maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında timsahla oynamak huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, sağlık sorunlarının başgöstereceğine işaret eder.

Kahve falında timsahtan kaçtığını görmek tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, işlerinin çok iyi olacağına işaret eder.

Kahve falında yavru timsah görmek tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, dinen sakıncalı bir iş işlediğine delalet etmektedir.

Kahve falında yatakta timsah görmek okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, yüzünde güller açacağına işaret etmektedir.

Kahve falında timsahtan kaçmak daha iyi şartlarda yaşayacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına yorulur.

Kahve falında insanı timsah olarak görmek çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına tabir olunur.

Kahve falında ağzı açık timsah görmek maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, istediği noktalara geleceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir