AnaSayfa / Genel / Kahve falında timsah kuyruğu görmek

Kahve falında timsah kuyruğu görmek

Kahve falında timsah kuyruğu görmek üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine delalet eder.

Kahve falında timsah kuyruğu gördüyseniz:

  • Kendinizi çevrenizde meydana gelen olaylarına kışına bırakmaktan vazgeçip duygularınızı bir kez daha değerlendirin.

Kahve falında timsah kuyruğu görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına yorulur.

Kahve falında kuyruksuz timsah görmek huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, ev sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçlarını at kuyruğu yapmak maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında deniz kızı kuyruğu görmek ayrı kaldıklarına kavuşacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine alamet eder.

Kahve falında kuyruk yağı yemek onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında kedinin kuyruğunu kesmek sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kuyruğu kopmuş balık görmek dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kuyrukta beklemek sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.