AnaSayfa / Genel / Kahve falında tarla temizlemek

Kahve falında tarla temizlemek

Kahve falında tarla temizlemek hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında tarla temizlemek gördüyseniz:

  • Kalbinizin sesini dinleyin.

Kahve falında tarla temizlemek her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine yorulur.

Kahve falında yeşil pancar tarlası görmek yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında karpuz kavun tarlası görmek emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine, falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında fiğ tarlası görmek sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine işarettir.

Kahve falında gübreli tarla görmek yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, programların ve projelerin tutmayacağına delalettir.

Kahve falında yeşil soğan tarlası görmek doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, anne baba dualarının alınacağına alamet eder.

Kahve falında tarlada fasulye görmek falı kapatan kişinin kendi işine sahip olacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına delalettir.

Kahve falında tarlada dolaşmak iyiye ve güzel olana ulaşacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir