Kahve falında tarhana yapmak

Kahve falında tarhana yapmak deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan fal sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine inanılır.

Kahve falında tarhana yapmak gördüyseniz:

  • Sürekli fikir değiştirmeniz durumunda size baskı uygulayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında tarhana hamuru yapmak Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tarhana çorbası yapmak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine delalettir.

Kahve falında tarhana yapmak sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına tabir olunur.

Kahve falında tarhana çorba yapmak hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine delalet eder.

Kahve falında tarhana aldığını görmek kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tarhana karıştırmak kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tarhana çorbası görmek beklediklerini duyacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına delalet eder.

Kahve falında tarhana ovmak başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top