AnaSayfa / Genel / Kahve falında tahtadan araba görmek

Kahve falında tahtadan araba görmek

Kahve falında tahtadan araba görmek uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tahtadan araba gördüyseniz:

  • Birlikte iş yaptığınız ya da ortak çıkarınız olan kişilerle ilişkilerinize zarar vermemenizde fayda var.

Kahve falında tahta arabaya binmek yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, işlerin düzene gireceğine delalettir.

Kahve falında tahta araba görmek başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında tahtadan araba görmek sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine inanılır.

Kahve falında tahta el arabası görmek borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına tabir olunur.

Kahve falında tahta araba sürmek düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına tabir olunur.

Kahve falında ıslak tahta görmek adının kirletilmeye çalışılacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine delalet eder.

Kahve falında tahta yemek ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tahta masa taşımak sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir