AnaSayfa / Genel / Kahve falında tabancalı birinden kaçmak

Kahve falında tabancalı birinden kaçmak

Kahve falında tabancalı birinden kaçmak hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, ticari anlamda yön değiştireceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında tabancalı birinden kaçmak gördüyseniz:

  • Yeni fikirler karlı girişimlere dönüşebilir.

Kahve falında tabancadan kaçmak büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tabancalı birinden kaçmak küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tabanca satmak sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tabanca temizlemek çok büyük özgüven kazanacağına, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına işaret eder.

Kahve falında tabanca tuttuğunu görmek aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine delalettir.

Kahve falında tabancayı eline almak arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine yorulur.

Kahve falında tabanca kullandığını görmek kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine inanılır.

Kahve falında birinin tabancayla vurulduğunu görmek çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir