Kahve falında silah ve polis görmek

Kahve falında silah ve polis görmek fal sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, bir yandan cenaze olacağına, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, çok hayır duası alacağına, ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, dualarının ve tövbelerinin de kabul olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında silah ve polis gördüyseniz:

  • Uzun vadeli veya sonuçta elde edeceklerinizi düşünerek hareket etmelisiniz.

Kahve falında polisten silah almak zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine tabir olunur.

Kahve falında silah ve polis görmek zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine inanılır.

Kahve falında silahlı polis görmek çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında polis silahı görmek zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında silahla polise yakalanmak hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına yorulur.

Kahve falında polis silah görmek mutsuz, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında polise silah sıkmak refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına delalettir.

Kahve falında polisin elinde silah görmek gereken sabrı göstereceğine, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top