AnaSayfa / Genel / Kahve falında sel ve yağmur görmek

Kahve falında sel ve yağmur görmek

Kahve falında sel ve yağmur görmek yeni bir haneye sahip olacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, kinin ve nefretin son bulacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sel ve yağmur gördüyseniz:

  • Zor bir durumdan geçerek feraha çıkacaksınız.

Kahve falında yağmurdan sel olduğunu görmek yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine işarettir.

Kahve falında yağmurdan sonra sel görmek ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında yağmur yağıp sel olduğunu görmek ayıplanacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına inanılır.

Kahve falında yağmurun sel olduğunu görmek kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında sel ve yağmur görmek aile huzurunuzun bozulacağına, yüzünün güleceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına yorulur.

Kahve falında yağmur ve sel görmek şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yağmur sel görmek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, çirkin sözler işitileceğine delalettir.

Kahve falında sel gibi yağmur görmek herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, hasret giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir