Kahve falında savaş meydanı görmek

Kahve falında savaş meydanı görmek kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, falı kapatan kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, birden fazla ortakla iş kurulacağına, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine işarettir.

Kahve falında savaş meydanı gördüyseniz:

  • Çok fazla şey isteyen ya da rahatsız edici durumlara neden olabilecek kişilerden uzak durmalısınız.

Kahve falında savaş meydanı görmek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, çarelere ve çözümlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük meydan görmek hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında mahşer meydanını görmek çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına tabir olunur.

Kahve falında taksim meydanını görmek her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında meydan okumak kucaklaşacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine yorulur.

Kahve falında kalabalık meydan görmek yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, can sıkıntısının sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında geniş meydan görmek özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında arasat meydanını görmek büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, insanların alım gücünün azalacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir