AnaSayfa / Genel / Kahve falında saçı beyazlamış görmek

Kahve falında saçı beyazlamış görmek

Kahve falında saçı beyazlamış görmek bir türlü kendine gelemeyeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, günahlarına tövbe edeceğine rivayet eder.

Kahve falında saçı beyazlamış gördüyseniz:

  • Bazı köklü mücadele biçimlerinizi yenilemeniz gerekiyor olabilir.

Kahve falında saçı sakalı beyaz görmek farklı kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine, kazançların artacağına alamet eder.

Kahve falında kocasını beyaz saçlı görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına inanılır.

Kahve falında birini saçı beyazlamış görmek daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz saçlı bayan görmek muradına eremeyeceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının saçını beyazlamış görmek büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, istenmeyen bir yolculuğa işaret eder.

Kahve falında eşinin saçlarını beyaz görmek aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına tabir olunur.

Kahve falında saçı beyazlamış birini görmek eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saç beyaz boya görmek endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.