AnaSayfa / Genel / Kahve falında pirinç çorbası görmek

Kahve falında pirinç çorbası görmek

Kahve falında pirinç çorbası görmek kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, belki ölümler görüleceğine, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pirinç çorbası gördüyseniz:

  • Belli bir ilişkinin, bağlantının ya da iş birliğinin düzeleceğine dair inancınızı kaybetmemelisiniz.

Kahve falında pirinçli çorba içmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pirinç çorbası görmek kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pirinç çorbası pişirmek sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında çorbaya ekmek banmak hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına delalet eder.

Kahve falında kurtlu çorba yemek büyük üzüntüler yaşayacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına inanılır.

Kahve falında kaynayan çorba görmek zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına alamet eder.

Kahve falında tavuk suyu çorbası içmek kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine delalettir.

Kahve falında mercimek çorbası istemek yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.