AnaSayfa / Genel / Kahve falında perdeci görmek

Kahve falında perdeci görmek

Kahve falında perdeci görmek çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin hayırlı yollara gireceğine, ele güne muhtaç hallere geleceğine, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, bu durumla doğru orantılı olarak da getiri sağlayacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Kahve falında perdeci gördüyseniz:

  • Tekliflere açık olun.

Kahve falında çok perde görmek ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına delalet eder.

Kahve falında dikilmiş perde görmek maddi konuların ferahlığa çıkacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına alamet eder.

Kahve falında pencerede beyaz perde görmek yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında perdeyi kapatmak kötü bir duruma düşüleceğine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yıkanmış tül perde görmek hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında perdenin değiştiğini görmek verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine yorulur.

Kahve falında beyaz perde astığını görmek büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında perde toplamak yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.