Kahve falında parmak kesiği görmek

Kahve falında parmak kesiği görmek işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına, iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine işaret eder.

Kahve falında parmak kesiği gördüyseniz:

  • Pek çok konu planlandığı gibi ya da gitmesi gereken şekilde ilerlemeyebilir.

Kahve falında parmak kesiği görmek içinin de rahat edeceğine, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına delalet eder.

Kahve falında jilet kesiği görmek mal kayıpları da yaşayacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüzünde kesikler görmek ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Kahve falında vücudunda kesikler görmek deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında el kesikliği görmek fal sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine yorulur.

Kahve falında elinde kesikler görmek daha çok dünya malı edineceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cam kesikleri görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine işaret eder.

Kahve falında bıçak kesiği görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top