Kahve falında parmağı kopmuş görmek

Kahve falında parmağı kopmuş görmek işinde verimsiz olacağına, mesleğinde uzmanlık yapacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, büyük başarılara imza atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına yorulmaktadır.

Kahve falında parmağı kopmuş gördüyseniz:

  • Belli ilişki, iş birliği, plan veya işler konunda seçimler yapmanız, aynı zamanda, aslında başarılı olamayacak ya da beli bir noktada dağılma ihtimali olan konulara onay vermeniz veya kendinizi bağlamanız anlamına geliyor olabilir.

Kahve falında uzun siyah pardesü giymek sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil pardüse görmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında ayak parmak görmek kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, adının her yerde geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında parmağına yüzük takıldığını görmek çok büyük bir sevinç duyulacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine inanılır.

Kahve falında birinin parmağını kesmek uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, çalışmalarının takdir edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında parmak tutmak zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına yorulur.

Kahve falında parmak yok görmek falı kapatan kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra fal sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, yaşamdan elini eteğini çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında her parmakta yüzük görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top