Kahve falında ölüye yiyecek vermek

Kahve falında ölüye yiyecek vermek iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına işaret eder.

Kahve falında ölüye yiyecek vermek gördüyseniz:

  • Bazı şeylerden vazgeçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında ölü birine yiyecek vermek kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına delalet eder.

Kahve falında ölüye yiyecek vermek hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine inanılır.

Kahve falında ölüden yiyecek alıp yemek malın bereketinin artmasına, kazanç elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına inanılır.

Kahve falında ölü birinden yiyecek almak kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında bir ölüden yiyecek almak yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına rivayet eder.

Kahve falında ölüden yiyecek almak büyük fırsatlar elde edeceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birçok yiyecek görmek malların çoğalacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yiyecek satmak büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bu yüzden bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top