AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü üzerine ağlamak

Kahve falında ölü üzerine ağlamak

Kahve falında ölü üzerine ağlamak anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, ilerleyeceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına işaret eder.

Kahve falında ölü üzerine ağlamak gördüyseniz:

  • Farklı bir alanda maceraya atılmanıza neden olacak beklenmedik fırsatlar ya da olanaklar söz konusu olabilir.

Kahve falında ölünün üstünde ağlamak herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına inanılır.

Kahve falında ölünün üstüne ağlamak bir takım sorunlarla karşılaşacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına tabir olunur.

Kahve falında ölüyle sarılıp ağlamak yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında ölüyle konuşmak ve ağlamak çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölüyle sarılmak ağlamak iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine yorulur.

Kahve falında ölüye ağlamak çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine delalettir.

Kahve falında ölü birisine ağlamak sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölüyle birlikte ağlamak maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.