AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü eli görmek

Kahve falında ölü eli görmek

Kahve falında ölü eli görmek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, falda görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışma rivayet eder.

Kahve falında ölü eli gördüyseniz:

  • Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir.

Kahve falında ölü kişinin elini öpmek dünyevi hayatını garanti altına alacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölünün elinin öpmek ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölü eli öpmek kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden fal sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında ölü birinin elini tutmak evlatların hayırsız çıkacağına, maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölünün elinde bilezik görmek vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal sahibinin yüzünün güleceğine alamet eder.

Kahve falında bir ölünün elini tutmak Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüyle konuşmak elini öpmek anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında ölünün elinde beyaz kağıt görmek ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir