Kahve falında ölmüşü öpmek

Kahve falında ölmüşü öpmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, zenginliğe sahip olunacağına, düşmanlarını kaybetmeye, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, zorlukların giderileceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüşü öpmek gördüyseniz:

  • Odaklanmanız durumunda çok fazla şey yapabilirsiniz.

Kahve falında aile büyüklerinin elini öpmek hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine işaret eder.

Kahve falında müdürünün elini öpmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve fal sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında abiyi öpmek hedeflediği kazancı elde edeceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına işarettir.

Kahve falında ölen yakınının elini öpmek zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, yanlış anlaşılacağına inanılır.

Kahve falında tanımadığın kişilerin elini öpmek insanlarla iç içe olacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında el öpmek öptürmek toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına yorulur.

Kahve falında bir kadını yanağından öpmek memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında müdürünü öpmek uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top