Kahve falında ölmüş birini kefende görmek

Kahve falında ölmüş birini kefende görmek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, acı tecrübeler edineceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve fal sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini kefende gördüyseniz:

  • Çevrenizde, hakkında derhal bazı tedbirler almanız gereken bir kimse bulunabilir.

Kahve falında ölen birine kefen giydirmek gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına inanılır.

Kahve falında beyaz kefene sarılmak kötü kişilerle karşılaşılacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, musibetler, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına alamet eder.

Kahve falında kardeşini kefenli görmek kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölen birini kefenle görmek çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına yorulur.

Kahve falında babayı kefenli görmek endişelerin son bulacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin kefenli görmek girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendini kefende görmek kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına delalet eder.

Kahve falında sevgiliyi kefenli görmek eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına,  yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top