AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş birine selam vermek

Kahve falında ölmüş birine selam vermek

Kahve falında ölmüş birine selam vermek hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, stres ve sinirden uzak durulacağına, başarılarının kalıcı olacağına, verilen sözlerin tutulacağına, kendini yiyip bitireceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş birine selam vermek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmelisiniz.

Kahve falında ölmüş biriyle selamlaşmak moral ve sermaye kaybedeceğine, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında namaz kılmak selam vermek sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına rivayet eder.

Kahve falında birinden selam almak her daim temkinli olacağına, arif kimselerden sayılacağına delalettir.

Kahve falında asker selamı vermek kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında asker selamı görmek çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında komutana selam vermek sorunlarının her geçen gün azalacağına, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına işaret eder.

Kahve falında asker selamı almak atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında babaya selam vermek borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir