Kahve falında ölmüş bir yakını görmek

Kahve falında ölmüş bir yakını görmek kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, ününün çoğalacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş bir yakını gördüyseniz:

  • Bazı dostlarınızla daha iyi anlaşmanıza karşılık bir ya da daha fazla arkadaşınızla aranız daha soğuk olabilir.

Kahve falında yakının mezarını kazmak eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına yorulur.

Kahve falında bir yakınını aramak herkesin ilgisinin çekileceğine, işlerinde çok başarılı olacağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş bir yakınının elini öpmek eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, küs arkadaşların barışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bi yakınını hasta görmek uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına delalet eder.

Kahve falında yakınıyla öpüşmek çalıştığına değeceğine, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına delalet eder.

Kahve falında ünlü biriyle yakın arkadaş olmak kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kişinin maddi zarara uğrayacağına yorulur.

Kahve falında ölen bir yakınınızı görmek büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine yorulur.

Kahve falında bir yakının düğününü görmek zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top