Kahve falında ölmüş bir kişiyi öpmek

Kahve falında ölmüş bir kişiyi öpmek hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, elinin darlık içinde kalacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş bir kişiyi öpmek gördüyseniz:

  • Seyahatler veya uzun olarak nitelendirilebilecek bir yola ziyaretler söz konusu olabilir.

Kahve falında aşık olduğun kişiyi yanağından öpmek sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, dileklerin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir kişiyi dudağından öpmek şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve fal sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında küs olduğun kişiyi öpmek bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına delalettir.

Kahve falında sevdiğin kişi seni öpmek karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine işarettir.

Kahve falında sevdiği kişiye öpmek iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişiyi yanağından öpmek büyük kazanç elde edileceğine, yeni yatırımlar yapacağına işaret eder.

Kahve falında ölü kişinin elini öpmek çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, zor zamanların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında aşık olunan kişiyi öpmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top