AnaSayfa / Genel / Kahve falında morarmış kol görmek

Kahve falında morarmış kol görmek

Kahve falında morarmış kol görmek sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan fal sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine rivayet eder.

Kahve falında morarmış kol gördüyseniz:

  • Olunması gerektiğinden çok daha fazla kesin veya katı konuşuyor olabilirsiniz.

Kahve falında kolları morarmış görmek mal ve mülk kaybı yaşanacağına, verilen sözlerin tutulacağına yorulur.

Kahve falında kolunu morarmış görmek enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine yorulur.

Kahve falında mor kol görmek önemli yerlere geleceğine, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına delalettir.

Kahve falında kolunu mor görmek zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kolu mor görmek komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına yorulur.

Kahve falında morarmış kol görmek en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kolda morarma görmek hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında kolda morluk görmek bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir