Kahve falında mor elbise görmek

Kahve falında mor elbise görmek hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, keyiflerinin yerinde olacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, işini kaybedeceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına tabir olunur.

Kahve falında mor elbise gördüyseniz:

  • Evinizi, gayrimenkullerinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Kahve falında mor abiye elbise giymek borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mor elbise görmek sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine yorulur.

Kahve falında mor rengi elbise görmek karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına delalettir.

Kahve falında mor nişan elbisesi giymek iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, seyahatlere katılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mor elbise diktirmek çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin mor elbise giydiğini görmek saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, çok hayırlı adımların atılacağına alamet eder.

Kahve falında mor ve yeşil elbise giymek sevgiyi ve hürmeti göreceğine, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında mor renkli elbise görmek borçlanarak bazı işlere atılacağına sonra da emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine ve aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top