AnaSayfa / Genel / Kahve falında misk kedisi görmek

Kahve falında misk kedisi görmek

Kahve falında misk kedisi görmek hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, umutlarını yitireceğine, büyük zararlar getireceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine alamet eder.

Kahve falında misk kedisi gördüyseniz:

  • Para kazanma yollarınızda değişiklik yapmanız yaşam tarzınızda da olumlu değişikliklere neden olabilir.

Kahve falında misk kedisi görmek hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında misk kokusu görmek hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarını ifade eden fal, tatsız günlerin geride bırakılacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında misk sürünmek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında misk kokusu duymak mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına işaret eder.

Kahve falında misk görmek yenileneceğine ve can bulacağına, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında misk koku duymak çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Kahve falında misk sürmek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, fal sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine rivayet eder.

Kahve falında misk amber görmek işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir