AnaSayfa / Genel / Kahve falında minder yapmak

Kahve falında minder yapmak

Kahve falında minder yapmak toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına delalettir.

Kahve falında minder yapmak gördüyseniz:

  • İş yerinizde üzerinize bazı yeni sorumluluklar yüklemeleri mümkündür.

Kahve falında minder yapmak hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz minder görmek sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, çirkin amellere işaret eder.

Kahve falında yastık minder görmek onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mindere oturmak yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında minderle uçmak eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil minder görmek gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine tabir olunur.

Kahve falında minder vermek kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında sünger minder görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.