AnaSayfa / Genel / Kahve falında mezar üstünde oturmak

Kahve falında mezar üstünde oturmak

Kahve falında mezar üstünde oturmak hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, zararların telafi edileceğine işaret eder.

Kahve falında mezar üstünde oturmak gördüyseniz:

  • İşvereniniz veya resmi daireler ya da eğitmenlerinizle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olacaktır, akşama doğru genel bir mutluluk havasında olacaksınız.

Kahve falında mezarın üstünde oturmak çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mezar üstünde oturmak çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine rivayet eder.

Kahve falında otobüsün üstünde oturmak sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, başarısının önündeki engellerin kalkacağına inanılır.

Kahve falında kabenin üstünde oturmak maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında inek üstünde oturmak falı kapatan kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında halının üstünde oturmak rahatının ve gelirinin artacağına, hak yolundan ayrılmayacağına işarettir.

Kahve falında bulutun üstünde oturmak büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında duvar üstünde oturmak işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, emeklerinin heba olacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.