Kahve falında merdivene tutunmak

Kahve falında merdivene tutunmak malından ve parasından ziyan edeceğine, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, atılım yapacağına yorulur.

Kahve falında merdivene tutunmak gördüyseniz:

  • Yeni karşılaşacağınız bazı olayların hayatınızı olumlu şekilde etkileyebilirler.

Kahve falında merdivene tutunmak gelirinin bir kısmı ile geleceğine, çok hayırlı şeylere imza atacağına alamet eder.

Kahve falında bir ipe tutunmak işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, aradığı aşkı bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında halata tutunmak karlı bir iş ortaklığı yapacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında toprağa tutunmak bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında demire tutunmak yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine işaret eder.

Kahve falında dallara tutunmak işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, haram mal yiyip içeceğine alamet eder.

Kahve falında çimene tutunmak kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine delalet eder.

Kahve falında uçurumdan tutunmak endişelerin ve korkuların geçeceğine, sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top