AnaSayfa / Genel / Kahve falında merdivenden birini indirmek

Kahve falında merdivenden birini indirmek

Kahve falında merdivenden birini indirmek kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine inanılır.

Kahve falında merdivenden birini indirmek gördüyseniz:

  • Bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında merdivenlerden indiğini görmek eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine delalettir.

Kahve falında yüksek bir merdivenden indiğini görmek yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında merdivenden birini indirmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorulur.

Kahve falında başkasının merdivenden indiğini görmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında merdiven indiğini görmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına tabir olunur.

Kahve falında merdivenden koşarak indiğini görmek ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına delalettir.

Kahve falında birinin merdivenden indiğini görmek iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine işaret eder.

Kahve falında ahşap merdivenden indiğini görmek özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, hayatını sürdürmekte zorlanacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir