Kahve falında mavi suya girmek

Kahve falında mavi suya girmek sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, kazancının artacağına, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Kahve falında mavi suya girmek gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul konularını ilgilendiren başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir.

Kahve falında mavi suya girmek bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, elinin döneceğine işarettir.

Kahve falında mavi kapıdan girmek eşlerinin kapanacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında dize kadar suya girmek bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bulanık suya girmek ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına işaret eder.

Kahve falında buzlu suya girmek umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına delalettir.

Kahve falında şifalı suya girmek karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına işaret eder.

Kahve falında suya girmek bazı maddi problemler yaşayacağınıza, kem gözlü insanların uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında balikli suya girmek atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir