AnaSayfa / Genel / Kahve falında mavi çanta görmek

Kahve falında mavi çanta görmek

Kahve falında mavi çanta görmek bundan büyük kazanımlar elde edeceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına işaret eder.

Kahve falında mavi çanta gördüyseniz:

  • Bazı kişiler belli plan ya da programların içindeki en önemli arızaları ya da eksiklikleri size ufak bir ayrıntıymış gibi göstermeye çalışabilirler.

Kahve falında mavi kol çantası görmek canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına delalet eder.

Kahve falında mavi çanta satın almak dönmeyen şansın artık döneceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına işaret eder.

Kahve falında mavi çanta almak hafifleyeceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi çanta takmak kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen fal sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi çanta kaybetmek bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi kol çantası almak tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında mavi renk çanta görmek çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine alamet eder.

Kahve falında mavi çanta aldığını görmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir