AnaSayfa / Genel / Kahve falında lağım fare görmek

Kahve falında lağım fare görmek

Kahve falında lağım fare görmek eşiyle arasına nifak sokulacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, kolaylıklara kavuşacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında lağım fare gördüyseniz:

  • Aslında çok da yararınıza olmayan, sizi çok da ilgilendirmeyen veya keyif almayacağınız planlar, işlere ya da anlaşmalara dahil olabilirsiniz.

Kahve falında lağım fare görmek tartışmalı durumların sona ereceğine, büyük bir maddi refaha kavuşacağına işarettir.

Kahve falında evde lağım faresi görmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında lağım faresinin ısırdığını görmek aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah lağım faresi görmek rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında lağım faresi görmek bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya delalet eder.

Kahve falında lağım faresi öldürmek sıkıntılarını çözeceğine, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz lağım faresi görmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, bu sayede ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında lağım faresi yemek başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.