AnaSayfa / Genel / Kahve falında kumun altında kalmak

Kahve falında kumun altında kalmak

Kahve falında kumun altında kalmak amaçlarını yerine getireceğine, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, can bulacağına, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine delalet eder.

Kahve falında kumun altında kalmak gördüyseniz:

  • İmkansız taahütlerde bulunmaktan kaçının.

Kahve falında kumun altında kalmak örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, şaşkın olacağına işarettir.

Kahve falında kum altında kalmak eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine alamet eder.

Kahve falında kum yığını altında kalmak çok kıskanacağı bir kişi olacağına, işlerin iyiye gideceğine inanılır.

Kahve falında kum yığınının altında kalmak maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, inancını bir kenara atacağına rivayet eder.

Kahve falında kum fırtınasında kalmak kendini dünya malları edinmeye vereceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kum içinde kalmak kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında kum fırtınasının içinde kalmak başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına rivayet eder.

Kahve falında kumun içinde altın bulmak düşüncelerini net olarak açamayacağına, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.