Kahve falında köprüde yatmak

Kahve falında köprüde yatmak Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, başkalarının malına göz dikeceğine, huşu içinde devam edeceğine işarettir.

Kahve falında köprüde yatmak gördüyseniz:

  • Garip, çılgın ya da sadece değişik olarak adlandırılabilecek davetler söz konusu olabilir.

Kahve falında köprüde yatmak kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına inanılır.

Kahve falında yıkılan köprüden geçmek çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında karanlık köprü görmek her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına işarettir.

Kahve falında kırık köprü görmek zorlukları atlatacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına işarettir.

Kahve falında köprüden geçerken düşmek uzun ve hayırlı bir ömre, kendini yiyip bitireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tahta köprüde yürümek alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında köprüden sallanmak sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında asma köprüden düşmek işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir