AnaSayfa / Genel / Kahve falında köpek ıslatmak

Kahve falında köpek ıslatmak

Kahve falında köpek ıslatmak bir daha işyerine gelmeyeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında köpek ıslatmak gördüyseniz:

  • Soru sormaktan çekinmeyin.

Kahve falında köpek ıslatmak uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında ıslanmış köpek görmek korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine işarettir.

Kahve falında suda ıslanmamak parasal anlamda rahat edeceğine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında yağmur yağması ama ıslanmamak çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayallerinin peşinden gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında suyla birini ıslatmak asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına delalettir.

Kahve falında başkasını ıslatmak mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, büyük mutluluk duyulacağına inanılır.

Kahve falında ıslatılmış pirinç görmek ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında ıslanmış yorgan görmek o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.