AnaSayfa / Genel / Kahve falında koluna kelepçe takmak

Kahve falında koluna kelepçe takmak

Kahve falında koluna kelepçe takmak çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, dinen sakıncalı bir iş işlediğine işaret eder.

Kahve falında koluna kelepçe takmak gördüyseniz:

  • Yönünüzü bizzat yapacağınız araştırmalara göre belirlemelisiniz.

Kahve falında koluna kelepçe takmak böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, işlerinin yolunda gideceğine işaret eder.

Kahve falında koluna kelepçe takıldığını görmek sağlık sorunlarının son bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kolunda kelepçe görmek bereket ve rahat içinde yaşayacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine delalettir.

Kahve falında başkasına kelepçe takmak büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, kendisini korumaya alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birisine kelepçe takmak eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında birine kelepçe takmak yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine delalettir.

Kahve falında altın kelepçe takmak ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine alamet eder.

Kahve falında kelepçe takmak müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir