Kahve falında kolu yanmak

Kahve falında kolu yanmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kolu yanmak gördüyseniz:

  • İlişkilerinize karışmaya çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında kolu yanmak alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında güneşte yanmak refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine tabir olunur.

Kahve falında arabada yanmak elindeki imkânları seferber edeceğine, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında denizde yanmak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eteği yanmak bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, fal sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında yangında yanmak maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına delalet eder.

Kahve falında sobadan yanmak çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sigarayla yanmak ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top