Kahve falında kıyamet yaklaştığını görmek

Kahve falında kıyamet yaklaştığını görmek aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Kahve falında kıyamet yaklaştığını gördüyseniz:

  • Belli bir konunun gidişatını algılama biçiminiz meslektaşlarınızınkinden ya da yakınlarınızınkinden farklı olabilir.

Kahve falında kıyametten kaçtığını görmek aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında kıyametin başladığını görmek idealist kimse olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına yorulur.

Kahve falında kıyamet ateşi görmek büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında sürekli kıyameti görmek iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine işaret eder.

Kahve falında kıyameti görmek alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına rivayet eder.

Kahve falında kıyamet günü görmek geleceğinin de umut vadedeceğine, sorunların tarihe karışacağına işaret eder.

Kahve falında kıyamet kopmasını duymak elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kıyamet kopacağını bilmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir