AnaSayfa / Genel / Kahve falında kırık merdiven görmek

Kahve falında kırık merdiven görmek

Kahve falında kırık merdiven görmek bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, başarılarının ve kazancının artacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, evdeki nimetin çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında kırık merdiven gördüyseniz:

  • Bazı kişiler asıl yapmak istediğiniz şeyleri yapmanızı engelliyor olabilirler.

Kahve falında kırık merdiven çıkmak çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine rivayet eder.

Kahve falında kırık merdiven görmek hem eğleneceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kırık tahta merdiven görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, isteklerini yerine getireceğine işaret eder.

Kahve falında merdiveni kırık görmek kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına tabir olunur.

Kahve falında kırık merdivenden inmek sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, her daim aile tarafından kollanacak olan fal sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kırık merdivenden çıkmak kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna işarettir.

Kahve falında boynuzu kırık geyik görmek kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kırık yüzük görmek işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir