AnaSayfa / Genel / Kahve falında kezzap atmak

Kahve falında kezzap atmak

Kahve falında kezzap atmak hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, önemli bir lider haline geleceğine, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına işarettir.

Kahve falında kezzap atmak gördüyseniz:

  • Sizi destekleyen, yardım etmek isteyen veya bazı alanlarda arkanızda duran kişiler olabilir.

Kahve falında kezzap atmak ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine işarettir.

Kahve falında yüze kezzap atmak başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzüne kezzap atıldığını görmek nifak sokanların cezalandırılacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında kezzapla yanmak çeşitleneceğine, malının ve parasının da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sopa atmak yeni bir işe geçiş yapılacağına, düşmanına galip geleceğine işarettir.

Kahve falında ata taş atmak amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayla tur atmak dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, içebileceğine inanılır.

Kahve falında kardeşini uçurumdan atmak şansının bahtının açılacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.