AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendini iri görmek

Kahve falında kendini iri görmek

Kahve falında kendini iri görmek maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, keyfin ve geçimin kalmayacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına inanılır.

Kahve falında kendini iri gördüyseniz:

  • Hoşlanmayacağınız misafirleriniz olabilir veya birilerini ağırlamak için masrafa girebilirsiniz.

Kahve falında yeşil iri erik görmek hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında iri siyah yılan görmek mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında iri elma görmek çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına yorulur.

Kahve falında iri adamlar görmek kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında iri karınca görmek enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil iri göz görmek büyük üzüntüler yaşayacağına, galibiyet kazanacağına delalettir.

Kahve falında iri yumurta almak eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına delalettir.

Kahve falında iri taneli kar görmek dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, çok büyük başarılara kavuşacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.