AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendini çok uzun boylu görmek

Kahve falında kendini çok uzun boylu görmek

Kahve falında kendini çok uzun boylu görmek yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, siparişlerinin çoğalacağına, ortalığın karışacağına, gelişim içine girileceğine, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine yorulur.

Kahve falında kendini çok uzun boylu gördüyseniz:

  • Hakkınızda gurur verici konuşmalar yapılabilir.

Kahve falında birini uzun boylu görmek verilen emeğin boşa gideceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine işarettir.

Kahve falında uzun boylu olmak bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çok uzun boylu görmek daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uzun boylu birine sarılmak verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına delalettir.

Kahve falında uzun boylu bayan görmek yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğini uzun boylu görmek yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, imkânlarının çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında uzun boylu insan görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çok uzun boylu olmak tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir