AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendini asılı görmek

Kahve falında kendini asılı görmek

Kahve falında kendini asılı görmek sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine delalettir.

Kahve falında kendini asılı gördüyseniz:

  • Sadece konuşup harekete geçmemek imajınıza zarar verebilir.

Kahve falında asılmış bebek görmek içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında asılacağını duymak fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, koltuğunun da yükseleceğine işarettir.

Kahve falında havada asılı kalmak düşmanların çok üzüleceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına delalet eder.

Kahve falında uçurumda asılı kalmak yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, iyi habere işaret etmektedir.

Kahve falında asılı çarşaf görmek çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, zenginliğe tabir olunur.

Kahve falında pencerede asılı kalmak uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine inanılır.

Kahve falında asılı kadın görmek güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına inanılır.

Kahve falında asılacağını görmek hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir