Kahve falında kendi ayağının altını görmek

Kahve falında kendi ayağının altını görmek kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, karısının çok mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında kendi ayağının altını gördüyseniz:

  • Bağlılığınız karşılıksız kalmayacak.

Kahve falında ayak altında yara görmek bahtının da çok parlak olacağına, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında ayağın altında kıl görmek yeni bir semte taşınılacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına yorulur.

Kahve falında ayak altında nasır görmek değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına alamet eder.

Kahve falında ayağın altında nasır görmek gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayağının altında nasır görmek güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, ferahlık veren sözler duymaya tabir olunur.

Kahve falında ayağının altını görmek ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına tabir olunur.

Kahve falında ayaklarının altını siyah görmek uzun yıllar boyunca konuşulacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Kahve falında ayağının altında kıl görmek iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top