AnaSayfa / Genel / Kahve falında kefenli birini görmek

Kahve falında kefenli birini görmek

Kahve falında kefenli birini görmek sıhhate ve saadete kavuşacağına, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, zarar edeceği bir döneme gireceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine işarettir.

Kahve falında kefenli birini gördüyseniz:

  • Duyguları kontrol etmek zor olabilir.

Kahve falında yırtık kefen görmek kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında eşini kefenli görmek ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine işaret eder.

Kahve falında mezardan kefen çıkarmak planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına, ona emek vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kefene sarılı cenaze görmek belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin kefenlendiğini görmek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına delalettir.

Kahve falında kefenden çıkmak yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında birinin kefene sarıldığını görmek sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına alamet eder.

Kahve falında mavi kefen görmek hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir