AnaSayfa / Genel / Kahve falında kazı kazan kazımak

Kahve falında kazı kazan kazımak

Kahve falında kazı kazan kazımak onlar gibi davranıp, mal ve para sahibi olacağına, hedeflerine kavuşacağına, söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, fal sahibinin içine kapanacağına, sürekli ağlamaklı olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına rivayet eder.

Kahve falında kazı kazan kazımak gördüyseniz:

  • Birlikte çalıştığınız ya da hareket ettiğiniz kişilerin gizli planları olabilir.

Kahve falında kazı kazan kazımak kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kazı kazan görmek hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına rivayet eder.

Kahve falında saçı kazımak eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tavan kazımak karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aksiliklerin aşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında duvarı kazımak ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına alamet eder.

Kahve falında tencere dibini kazımak falı kapatan kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında bir yeri kazımak büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kar kazımak mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.