AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaynar kazan görmek

Kahve falında kaynar kazan görmek

Kahve falında kaynar kazan görmek çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, başarı için fırsatların artacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, fırsatların teker teker elden kaçacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine yorulur.

Kahve falında kaynar kazan gördüyseniz:

  • Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir.Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir.

Kahve falında kaynar kazan görmek hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin üzerine kaynar su dökmek mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, yeniden sulh ortamının sağlanacağına inanılır.

Kahve falında suyu kaynarken görmek yetki sahibi olacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayağına kaynar su döküldüğünü görmek zor zamanların böylece geride kalacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına yorulur.

Kahve falında kaynar suda yanmak işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, işlerdeki karın artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaynar su aktığını görmek işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına yorulur.

Kahve falında kaynar suyla yıkanmak mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kaynar su içmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.