Kahve falında karnında morluk görmek

Kahve falında karnında morluk görmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, hayırlı işlere girileceğine, hayatının düzene gireceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına işarettir.

Kahve falında karnında morluk gördüyseniz:

  • Kazanmak için oynuyorsunuz.

Kahve falında karnında morluk görmek yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, bu nedenle kendine olan özgüvenini kaybedeceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, fakirleşeceğine, mutsuz ve üzgün olacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, fal sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında karnını morarmış görmek zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına işarettir.

Kahve falında mor elma görmek gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve Allah katında bir günahkâr sayılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında mor ve sarı görmek stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında mor kitap görmek insanlara iyilik yapmaya, külfetinin ve yükünün artacağına tabir olunur.

Kahve falında mor kazak giymek zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına alamet eder.

Kahve falında göğsünü morarmış görmek ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında ayaklarını mor görmek sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top